Dom 200 m²

Lokalizacja: Osielsko

Kategoria: Wnętrza Prywatne

Wnętrze tego ponad 200-metrowego domu to połączenie zdecydowanych kontrastów i odważnych decyzji które ewidentnie odzwierciedlają silne osobowości Inwestorów.

Projekt aranżacji wnętrz miał na celu maksymalnie wykorzystać przestrzeń . Mogliśmy sobie pozwolić na wykorzystanie czerni w dodatkach które dodają charakteru.

Strefa wejściowa oraz kuchnia dzięki zastosowaniu czarnych i grafitowych materiałów wykończeniowych tworzą spójną część, oddzielającą funkcję salonu od kuchni.

Ogromną rolę we wnętrzach tego domu pełni światło. Podkreśla elegancję materiałów i dodaje nastroju wieczorową porą.

Została wykorzystana stonowana kolorystyka czyli: szarości,czerń beże oraz drewno. Jedynie w pokojach dzieci pojawiły się kolory. Kolory dobrze weryfikują do kogo, który pokój należy 🙂

We wszystkich pomieszczeniach parteru mamy taki sam materiał na podłodze – płytka drewnopodobna. Pod jej kolor zostały wybarwione schody, które na piętrze przechodzą w panele podłogowe.

Sypialnia i łazienka Inwestorów tworzy klimat bardziej przytulny poprzez zastosowanie tapicerowania – zagłowia oraz tapety.

W pokoju dziewczynki zdecydowaliśmy się na elementy w kolorze granatowym,a w pokoju chłopca – żółty,czerwony oraz szary. Chłopiec jest fanem Lego stąd meble z tym motywem 🙂