Apartament 100 m² Nordic Haven

Lokalizacja: Bydgoszcz

Kategoria: Projekty wnętrz prywatnych

 

Wizualizacja luksusowego apartamentu w stylu glamour, zlokalizowanego w prestiżowym drapaczu chmur nad Brdą. To projekt klasy premium, w którym elementy nowoczesności przenikają się z ponadczasową klasyką.

Otwarty układ pomieszczeń eksponuje dużą przestrzeń lokalu, nie odbierając mu jednocześnie przytulności. To miejsce, w którym szczególną rolę ma odgrywać relaks – stąd wbudowana, przeszklona sauna w samym centrum części dziennej.

Zdecydowane formy, faktury i detale w kolorze złota podkreślają ekskluzywny charakter wnętrza. Bazą jest zaś delikatna paleta kolorów złamanej bieli, beżu oraz kremu. Podłogę zdobi jodła francuska – Dąb Chevron Elegance marki Jawor Parkiet oraz płytki z motywem marmuru marki Atlas Concorde – Marvel Edge Royal Calacatta. Zestawienie drewna i włoskiego stylu i nadaje całości elegancji i osobliwości.

Wysokie okna otulają delikatne tkaniny z materiałów półprzeźroczystych ze strukturą lnu. Dodatki w postaci luster powiększają optycznie przestrzeń i potęgują efekt wykorzystanych materiałów. W ten sposób udało się wyodrębnić strefę intymności, nie rezygnując jednocześnie z pięknego widoku na Operę i Wyspę Młyńską.